Приміщення БК було збудовано в 1964 році силами будівельної бригади колгоспу "Радянська Україна" (голова Лейсмар С.Г.). До цього клуб розміщувався у хаті Мелещука В.І. де демонструвалися кінофільми, працював драматичний гурток під керівництвом вчителів школи Назаревич М.М., Загоровської Н.І.. У новозбудованому приміщенні розмістилась також бібліотека.
Першим завідувачем будинку культури був Свирид О.С., який на той час був найкращим гармоністом на селі.
З 1966 - 1969 року завідував Мичка О.В.
Після закінчення Рівненської однорічної школи підготовки керівників художньої самодіяльності директором будинку культури призначено Яковця І.Ф., художнім керівником - Крата Є.Т..
З 1973 - 1976 роки заклад очолює молода дівчина з Великого Вербчого – Гольонко Л.О.
В 1976 році на посаду директора був призначений Мичка В.В.. З 1978 року на посаді художнього керівника працював Бакунець П.Г., який у лютому місяці 1979 році був призначений директором будинку культури.
Нелегкі випали часи для культури на селі. Постійно мінялися кадри, не було кваліфікованих спеціалістів, належної підтримки з боку влади. Працюючи директором, Бакунецю П.Г. за період з 1979 - 1988 роки довелося працювати із чотирма художніми керівниками Зайцевою Л.В., Міхновою Н.П.,
Шульгиним П.П. та Бердієвим І.Я..
Дивлячись на такі зміни Бакунець П.Г. вирішує готувати собі працівника із числа учнів Сарненської дитячої музичної школи - Савчина В.М., який був активним учасником художньої самодіяльності в будинку культури. Після закінчення Дубнівського культосвітнього училища в березні 1988 році прийшов в БК справжній спеціаліст на посаду художнього керівника.
У 60-70 роках матеріально-технічна база будинку культури була зовсім слабкою. Єдиною втіхою на той час для села це був духовий оркестр, який виступав у великі свята. У 1965 році, з ініціативи тодішнього голови колгоспу Добровольського Миколи А. було створено хоровий колектив, яким керував Фенглер Микола П., а згодом ряд вчителів музичної школи, які дуже часто мінялися. У 1980 році, коли Добровольський М. А. перейшов із колгоспу на іншу роботу, хор розпався, так як не було належної підтримки. Та за цей період хоровий колектив встиг виступити крім своєї та районної сцен, у містах Рівному, Львові та Києві на ВДНГ.