Четвер, 18.04.2024, 22:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Публічна бібліотека села Немовичі

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Увесь наш рід


сільська рада
Назва сільської ради:
Немовицька сільська рада, Сарненського району, Рівненської області
 
Адреса сільської ради:
вулиця Радянська, 4, село Немовичі,
Сарненський район, Рівненська область
 
Контактна особа:
секретар ради – Колядко Микола Іванович
Телефон: 97-2-20

Сільський голова:
Онищук Володимир Костянтинович
Телефон: 97-2-20

сільський голова Онищук В. К.
 


секретар Колядко М.І. Гол. бухгалтер Яковець О.І.бухгалтер Бебіна Н.П.
діловод-касир Кіркова О.П.

Соціальна ситуація ( ключові можливості й проблеми )
Кількість домогосподарств ( або населення ) , що належать до особливої категорії (такі  як з низьким рівнем доходу, інвалідністю та ін. ) –  383  чоловік.
 
Освіта
на території сільської ради є загальноосвітні школи І ступеня в с. Катеринівка, І-ІІІ ступенів в с. Немовичі, два дошкільні навчальні заклади:
· село Немовичі (1 група – 20 дітей)
· село Катеринівка (2 групи - 38 дітей)
В той же час для влаштування дітей в ДНЗ с. Немовичі існує черга в кількості 170 дітей. Щорічно народжується 50 – 55 дітей. Тому самою основною проблемою на даний час є виділення приміщення для дитячого садка, або будівництво нового.

Культура
1. На території сільської ради в с. Катеринівка розташований один з найбільших клубів в районі який потребує коштів на завершення капітального ремонту
2. В селі Немовичі до будинку культури є потреба добудови спортивно-танцювальної зали.

Охорона здоров'я 
1. Серед населення  відмічається  висока смертність  населення ( 64 випадок за 2010 рік ) . Основними причинами смертності  є захворювання на онкологічні серцево – судинні захворювання ,  захворювання ендокринологічної системи, туберкульоз. 
2. Відсутня  апаратура для відпуску фіз. процедур .
3. Питання стану охорони здоров'я   сільського населення вважаємо дуже тяжким , що спричиняє  такі високі показники захворюваності серед населення.

Ситуація з безробіттям 
Найбільшою проблемою сільської ради є незайнятість  населення, це в середньому 1490 чоловіки , або 72,9 % від усього працездатного населення, що є одним з найвищим показником безробіття в  Сарненському районі. Виконкомом сільської ради щорічно проводиться набір незайнятого населення на громадські роботи , які оплачуються за рахунок  коштів ФЗДСС УВБ, що дає можливість тимчасово працевлаштуватись.
Рівень з безробіттям надто високий та тяжкий на території ради через відсутність можливості працевлаштування.
 
Екологічне становище ( ключові можливості та проблеми )
Загальна екологічна ситуація
Територія Немовицької сільської ради входить в зону гарантованого добровільного відселення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС і відноситься до 3 зони радіологічного контролю. Забрудненість радіонуклідами земельних ділянок  , водних об'єктів, лісових масивів  призводить до масового захворювання дітей та дорослого населення на  збільшення щитовидної залози , про що свідчать результати медичних оглядів  населення. Для проведення заходів по зменшенню надходження кількості радіонуклідів  із продуктами харчування та питною водою до організму людини потрібно проводити перезалуженя земель сільськогосподарського призначення із внесенням підвищених доз фосфорно–калійних добрив та вапнякових матеріалів, а це в свою чергу потребує значних коштів. 
Через відсутність центрального водопостачання та системи водовідведення, сільське населення користується питною водою із колодязів власного  та громадського користування  що в 2009 року зафіксовано спалах  епідемії Гепатиту А ( хвороби Боткіна ) .
Від поганого екологічного стану страждає все населення сільської ради. Його покращення неодмінно  призведе до покращення демографічної  ситуації  та покращення здоров'я серед проживаючого населення.
Екологічний стан на території Немовицької сільської ради вважаємо надзвичайно тяжким.
           
Доступність основних послуг  ( що мають відношення до проекту «Місцевий розвиток» ) кожного домогосподарства ( мікрорайону )  - обов’язково зазначити та деталізувати
- газифіковано  села Немовичі та Катеринівка, проте не газифіковані село Гута-Перейма та селище Немовичі, клуб села катеринівка, ФАп селища Гута-Перейма із-за відсутності коштів.
- відсутнє централізоване водопостачання  та водовідведення;
- незадовільний стан доріг.
- газифіковано  дитячий садок  та  ЗОШ І – ІІІ ст.. села Немовичі.
 
Енергетичний потенціал
Відсутнє  освітлення вулиць.  Нагальною проблемою   є потреба у встановленні нових сильніших  електропідстанцій з метою повного та кращого забезпечення населення  напругою  в електричній мережі.       
Умови по енергозабезпеченню та енергопостачання  не можуть забезпечити  значну кількість  потреб населення, тому стан в цих питаннях особливо тяжкий.

Навколишнє середовище
Територія Немовицької сільської ради входить в зону гарантованого добровільного відселення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС і відноситься до 3 зони радіологічного.  Всі населені пункти  розміщені  в зоні лісів, які додатково несуть накопичення рівня радіонуклідів. Споживання грибів  та ягід негативно впливає на стан здоров'я населення.
Відсутні кошти на проведення заходів по поліпшенню  екології  навколишнього природного середовища, не виділено жодної копійки на природоохоронні заходи, але сільською радою щорічно проводиться благоустрій та ліквідація стихійних  смітників, кількість яких зростає. 

Водопостачання
Населення забезпечується питною  водою з індивідуальних колодязів та міні свердловин. Централізоване водозабезпечення  відсутнє , що призводить до  спалаху кишкових інфекцій ,  вірусного гепатиту А та інших захворювань.
Коштів на будівництво системи водопостачання населення питною водою  не має і вони не передбачаються.
Питання  вирішення забезпечення населення водою по централізованій  системі  водопостачання є тяжким для ради, його не має можливості вирішити за власні бюджетні кошти.
 
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту